svatební koordinátorka

SVATBA

Koordinace

Organizace před svatbou, společné setkání/domluva, koordinace v den svatby.

Harmonogram

Sestavení harmonogramu, návrhy na efektivní rozložení celého dne i večera. Doporučení na společné hry.

Skica plánek prostoru

Vytvoření plánku prostoru před samotnou realizací. Návrh na dekorace, rozmístění stolů, aj. Vše uvidíte pro jasnější představu.

Repro - Juke Box DJ

Kvalitní reproduktor, který ozvučí i větší prostory. Zajistím tak hudbu do pozadí, aby během dne nebylo ticho.  Možnost napojení kytary, mikrofonu, a také funkce karaoke jako zábavní prvek.

Chůva pro děti

Hlídání dětí, animační program, dětský koutek po celý den i večer. Užijte si svůj den se svými hosty naplno, aniž byste měli stres, že by vám dítko plakalo přímo u obřadu. Postaráme se o ně se vší láskou a péčí. Všechny chůvy, se kterými spolupracuji, jsou ověřené, a mají vlastní děti.

Make Up / Vlasy

Pokud nemáte vybranou vlastní vizážistku a kadeřnici, zajistíme buď dodavatele dle představ a přání, nebo umíme sami. Pracovala jsem spoustu let jako vizážistka. Kolegyně umí základní účesy - klasické, plesové, drdoly, vlny, aj. 

Lettering fonty a grafické návrhy na pozvánky

Ve spolupráci s ilustrátorkou a grafičkou, zajistíme nádherné pozvánky, které budete mít jenom vy. Co pozvánka, to originál. Stačí říci vizi a my zrealizujeme.

Dekorace

Pokud máte vlastní, rozmístíme je elegantně v prostorách svatby. Přidáme i vlastní materiál, pokud bude něco chybět. Jinak samozřejmě umíme z vlastních zdrojů a materiálu.

Catering

Pomohu najít ty nejlepší a cenově dostupné ve vaší lokalitě. Spolupracuji s cateringovými společnostmi, proto nebojte, pokud nemáte, jen řekněte představu a sestavím vám kalkulaci na menu/alko x nealko/inventář/personál na míru. Umím vyjednávat ceny :-) !

Vyhledání dodavatelů

Potřebujete pomoci s vyhledáním dodavatelů? Vyhledám vám ty, kteří jsou ověření, nezruinují vám peněženku a odvedou skvělou práci.

Jsem vaší spolehlivou pravou rukou, která se postará o každý detail vašeho velkého dne.

Drahé hrdličky :-)

Svatba je okamžik, na který se těšíte, a který si zaslouží být naprosto dokonalý. A proto je fajn mít svatební koordinátorku jako klíčovou součást tohoto dobrodrůža.
Ptáte se, proč právě já jsem ta pravá volba pro váš velký den?


S letitými zkušenostmi v organizaci svateb vím, co vše je třeba udělat, abyste vy, i vaši hosté, prožili ten nejlepší možný svatební den. Ale také vím, že svatby jsou plné neočekávaných situací. To je bod, kdy moje schopnost improvizace přichází do hry. Bez ohledu na to, co se stane, můžete být
v naprostém klidu, protože se o to postarám.

  • Pomohu ušetřit peníze, čas i stres.
  • Budu jako vrba s výběrem správných a ověřených dodavatelů.
  • Připravím vše nezbytné, aby se nic nepokazilo, a když k tomu bude sbíhat, zavčasu průšvih zastavím.
Ale také vím, že svatby jsou plné neočekávaných situací.

Vaše svatba je jedinečný okamžik, který by si pár měl opravdu užít. S mou pomocí můžete být uvolnění a soustředit se na to, co je opravdu důležité - na vaši lásku a štěstí.

Dejte mi příležitost vám pomoci a uskutečnit vaše svatební sny. 

Kontaktujte mě, hrdličky, a společně vytvoříme svatební den, na který budete vzpomínat po celý život.

Vaše Stacy :-)


Nezávazná poptávka 

Vyplň všechny potřebné údaje a já se ti ozvu co nejdříve zpět.