svatební koordinátorka

Svatba

Vaše dokonalá svatební Koordinátorka: 

Zkušenosti, improvizace a bezstarostný den

Svatba je okamžik, na který se těšíte, a který si zaslouží být naprosto dokonalý. A proto je ideální svatební koordinátorka klíčovou součástí této zážitkové cesty. Jsem tady, abych vám představila, proč právě já jsem ta pravá volba pro váš velký den.

S letitými zkušenostmi v organizaci svateb vím, co je třeba udělat, abyste měli nejlepší možný svatební den. Ale také vím, že svatby jsou plné neočekávaných situací. To je tam, kde moje schopnost improvizace přichází do hry. Bez ohledu na to, co se stane, já mám plnou důvěru, že všechno bude v pořádku.

Ale také vím, že svatby jsou plné neočekávaných situací. 

Proč tedy objednat právě svatební koordinátorku na svatbu? Protože vám ušetří peníze, čas a stres. Jsem tu, abych vás navigovala skrze celý proces od začátku až do konce. Zařídím všechny detaily, koordinaci dodavatelů, a připravím plán tak, abyste si nemuseli dělat starosti.

Vaše svatba je jedinečný okamžik, který by si měl pár užít. S mou pomocí můžete být uvolnění a soustředit se na to, co je opravdu důležité - na vaši lásku a štěstí.

Dejte mi příležitost vám pomoci uskutečnit vaše svatební sny. 

Kontaktujte mě a společně vytvoříme svatební den, který budete vzpomínat po celý život.

Vaše Stacy

Podrobnější nabídku naleznete níže


Služby ke svatbě

Koordinace

Organizace před svatbou, společné setkání/domluva, koordinace v den svatby.

Harmonogram

Sestavení harmonogramu, návrhy na efektivní rozložení celého dne i večera. Doporučení na společné hry.

Skica plánek prostoru

Vytvoření plánku prostoru před samotnou realizací. Návrh na dekorace, rozmístění stolů, aj. Vše uvidíte pro jasnější představu.

Repro - Juke Box DJ

Kvalitní reproduktor, který ozvučí i větší prostory. Zajistíte tak hudbu do pozadí, aby během dne nebylo ticho.  Možnost napojení kytary, mikrofonu, a také funkce karaoke jako zábavní prvek.

Chůva pro děti

Hlídání dětí, animační program, dětský koutek po celý den i večer. Užijte si svůj den se svými hosty naplno, aniž byste měli stres, že by vám dítko plakalo přímo u obřadu. Postaráme se o ně se vší láskou a péčí. Všechny chůvy, se kterými spolupracuji, jsou ověřené, a mají vlastní děti.

Make Up / Vlasy

Pokud nemáte vybranou vlastní vizážistku a kadeřnici, zajistíme buď dodavatele dle představ a přání, nebo umíme sami. Pracovala jsem spoustu let jako vizážistka. Kolegyně umí základní účesy - klasické, plesové, drdoly, vlny, aj. 

Lettering fonty a grafické návrhy na pozvánky

Ve spolupráci s ilustrátorkou a grafičkou, zajistíme nádherné pozvánky, které budete mít jenom vy. Co pozvánka, to originál. Stačí říci vizi a my zrealizujeme.

Dekorace

Pokud máte vlastní, rozmístíme je elegantně v prostorách svatby. Přidáme i vlastní materiál, pokud bude něco chybět. Jinak samozřejmě umíme z vlastních zdrojů a materiálu.

Catering

Pomohu najít ty nejlepší a cenově dostupné ve vaší lokalitě. Spolupracuji s cateringovými společnostmi, proto nebojte, pokud nemáte, jen řekněte představu a sestavím vám kalkulaci na menu/alko x nealko/inventář/personál na míru. Umím vyjednávat ceny :-) !

Vyhledání dodavatelů

Potřebujete pomoci s vyhledáním dodavatelů? Vyhledám vám ty, kteří jsou ověření, nezruinují vám peněženku a odvedou skvělou práci.

Jsem vaší spolehlivou pravou rukou, která se postará o každý detail vašeho velkého dne.

Nezávazná poptávka 

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.