NĚCO O MNĚ


STACY

Vymýšlení a tvoření skvělých eventů neberu ani tak jako práci, je to láska, vášeň a splněný sen. Miluji být event specialistou, pro tohle jsem se narodila.

Nadšení a touhu po této kreativní práci jsem poznala v roce 2007, kdy jsem pracovala jako pomocná event koordinátora v Německu.

O dva roky později mě velmi zasáhla nečekaná smrt geniálního zpěváka a tanečníka Michaela Jacksona, a tak jsem na jeho počest uspořádala s přáteli několik akcí (taneční pochody, koncerty, party, divadelní představení).

V bývalém zaměstnání jsem organizovala nespočet různých eventů, jako jsou výstavy a odhalení nových vozů, firemní večírky, teambuildingy, golfové turnaje, či slavnostní otevření nových poboček.

Jsem zároveň máma, proto mám blízko i k dětským oslavám a splnění jejich i rodičovských přání.

Koordinovala jsem mnoho svateb, některé byly malé a skromné, kde se brali třeba v lese, ale někdy jsem se pěkně zapotila na zámku, sehnala narychlo koně a zařídila oblíbenou kapelu za tajemnou oponou.

Figurovala jsem spoustu let i jako vizážistka, mám k tomuto oboru rekvalifikaci. Zkušenosti jsem nabírala na modelingových přehlídkách, líčila jsem u profesionálního focení, zaskakovala za make-up mastery v Národním divadle, či v Barrandovských studiích, 2 roky jsem byla u L´Institut Guerlain.

Momentálně ještě studuji Vysokou školu, obor Marketingová komunikace - Event&Art Management.

Ano, prostě miluji svoji práci celým svým srdcem, a proto mi na vašem eventu velmi záleží. Dám do něj úplně všechno.

Těším se na vaše zakázky a na další výzvy.

Vaše StacyA TOTO JE SIMONA

Simona je moje guru přes dekorace. Cokoli se zdá být složité, není problém zařídit, udělat, zrealizovat. Má pro tuto profesi vlohy a neskutečně skvělé nápady. Občas je zadání takové, že z něj cítíte katastrofu, ale Simča to umí prostě udělat tak, že to splní přání zákazníka a přitom je dodržen vkus. Je úžasná, jak umí improvizovat. I z obyčejného ubrousku a stuhy vám udělá naprostý skvost. Takovou dekoratérku prostě chceš :-) . A pozor, umí i divy s účesy! Je multifunkční.

Jak to začalo

Lexus Praha

Bohaté zkušenosti s eventy pro firmy jsem nabrala díky Lexus Praha, kde jsem 11 let pracovala. Na starosti jsem měla veškeré eventy pro zákazníky, veletrhy i teambuildingy.

Michael Jackson FanClub

Ano ano, fan club Michaela Jacksona, který mi vdechnul lásku a umění koordinace eventů. S pár přáteli jsme vstoupili do neznámých vod - jako jsou taneční pochody, tréninky choreografie po celé ČR, velkolepé párty na počest krále popu v různých městech ČR, ale i na Slovensku a v neposlední řadě nezapomenutelné MJ chaty (pobyty). Společně jsme mu dokonce postavili památník. Na tuto bandu vzpomínám hrozně ráda. Děkuji, přátelé.

Kloster Eberbach

V Kloster Eberbach, které sídlí v Německu, jsem se pro změnu naučila, jak připravit krásné stolovaní a porozumět gastronomii jako takové. Pořádaly se tam svatby a různé hudební VIP večery. Bylo to velmi přínosné.