Svatba Matěj & Nikola 10.06.2023

10.06.2023

Na tuto svatbu jsem se velmi těšila. Přípravy probíhaly už rok dopředu. 

Konala se v sobotu 10.6.2023 v K10 (Impact Hub) na Vinohradech, nesla se v duchu pohodového dne, kde se dávalo přednost chillu, grilování a dobrých vibes.

Hostů bylo okolo 80x osob, postarala jsem se o přípravy předem, zajistila dodavatele, catering a DJ byl z řad přátel snoubenců, koordinaci průběhu celého dne.

Svatba nebyla úplně tradiční, hrál se tam i ping pongový turnaj, ano, dostala jsem tam stůl s pálkami, míčky jsem nechala udělat na zakázku se jmény novomanželů a datumem svatby.

Postarali jsme se o dekorace - Simča nachystala i květiny pro nevěstu, maminky a náramek pro svědkyni. Přáním snoubenců bylo, aby dekorace nebyly přehnané, velké, ale zvolili styl břečťanu a jemné květiny na slavobráně. Úkol byl splněn. Holé sloupy stanů Simča nazdobila právě břečťanem a doplnila ještě malými bílými kvítky, aby to dostalo svatební šmrnc. Vnitřní prostory bylo třeba změnit a to z klasických pracovních míst na svatební. Vymysleli jsme, že jedna místnost bude sloužit pro raut, bar a kávový servis, druhá bude chill zóna a poslední část byla připravená na večerní taneční party. S vnitřním osvětlením a ozvučením nám pomohla profi firma, já jsem ještě doplnila party místnost o disko světla, které mám také k dispozici.

Zajistili jsme zápůjčku pro catering, neboť nebyli z Prahy, tak jsme vypomohli s nádobím, sklem, barovými stoly, stany a dalším inventářem.

Než přijel DJ, zajistila jsem hudbu do pozadí díky mé reprobedně.