Láska a žaludek

17.02.2023

Láska prochází žaludkem. Určitě znáte a nemyslím tím jen toto rčení. Když se dobře najíme, jsme spokojení, je nám skvěle, no ne? A pokud se tak chcete cítit i na vlastní svatbě, proč si odpírat to, co je zvlášť pro fungování těla vesměs nejdůležitější vůbec? Dobré jídlo.


Když jsem s eventy začínala, jednou mi koordinátorka, ve které dodnes vidím svůj velký vzor, řekla, jak moc je výběr cateringu důležitý. Měla naprostou pravdu. Zažila jsem tolik akcí, kde to jídlo nebylo dobré, nebo se na něm dost šetřilo ,a v půlce večera prostě vše došlo. Tohle zažít na eventu nechcete, věřte mi. 

 Jakmile bude ochuzeno jídlo, lidé si budou následně šeptat, že celá akce stála za prd.


Můžete mít sebelepší doprovodný program, drahou výzdobu, šaty, ale jakmile bude ochuzeno jídlo, lidé si budou následně šeptat, že celá akce stála za prd.


Doporučuji, zvolte si svůj catering vhodně. Je jedno, zda to budou jednohubky, guláš nebo grilovačka, hlavně, aby bylo vše čerstvé, chuťově vynikající a aby toho bylo dostatek. Zároveň je velmi důležité, jaký mají tým.


Často se mi stává, že na akcích musím fungovat částečně i jako servírka, neboť nikdo dlouho neprovede debaras (tj. nesklízí špinavé nádobí), pak vidím, jak zaměstnanci stojí v rohu, povídají si, kouří, a poté se s nechutí vrací zpět ke krájení salátu, či doplnění prázdných misek.

Pomohou vám recenze, nebo různá doporučení od profesionálů, kteří už s cateringovými společnostmi zkušenosti mají. Nebojte se požádat koordinátora/ku, aby vám s výběrem pomohl/a.

Krásný den všem.

Stacy Farská - SF EVENT CZ, www.sfevent.cz, sfeventcz@gmail.com, 728526054

*pozn.: foto z the TomKat studio